חדשות  הדפס

סורג לחלון
סורגי בטיחות למניעת נפילת ילדים מחלונות.

סורגים


אמצעי המיגון הבסיסי ביותר לבית או לבית העסק, עשויי סוגים שונים של ברזל החל ממגלוון וכלה בברזל שלא עבר כל טיפול כימי או ציפויי.אמנם אין ביכולתם של סורגים כאלו או אחרים למנוע בוודאות חדירה של גורם עויין כגון גנב או מניעת התפרצות לבית או למשרד אולם יש בו כדי להרתיע כאמצעי ראשון לפני האזעקה ו-או מצלמת ביטחון אשר מתעדת את כל אשר  קורה בבית העסק ומחוצה לו ברציפות , מצלמות אבטחה גלויות או סמויות מהעין.


סורג בטיחות


זהו סוג אחר לחלוטין של סורגים אשר מטרתם בראש ובראשונה למנוע נפילת ילדים מחלונות הבית, ולצערנו האסונות הללו אכן מתרחשים כאשר ילדים נוטים לטפס על אדן החלון מתוך סקרנות או משחק ולא עלינו הילד עלול לצנוח מטה דרך החלון באם אין סורגים. פתרון מעשי יעיל בטיחותי ומסתבר אף זול מאוד הינו הפטנט המקורי של מהנדס בוגר הטכניון בחיפה, אשר המציא פטנט וזכה להכרה ואף עבר את בדיקות הטכניון ואושר לישמוש. מטרת סורגים אלו הן רק אחת - מניעת נפילת ילדים מחלונות, הם ממש דקים למראה אולם עמידותם הוכחה בבדיקות מחמירות.


 ההתקנה של סורגים אלו פשוטה ביותר ואינה מצריכה ומחייבת בעל מקצוע מומחה, או מסגר. הסורגים מגיעים בגדלים שונים בהתאם לרוחב החלונות, וכוללים אמצעי התקנה כגון ברגים ומחברים בלבד.


 


 


2008-07-06